Perşembe, Ekim 08, 2015

PRİL'İN 2.İZMİR ÇIKARTMASI :) HAMARAT HANIMLAR YINE BULUSTULAR

Merhaba Sevgili Okuyucularım, 
İşlerimin yoğunluğu nedeniyle bloğumu güncellemek çok zor geliyor bazen.Facebook, instagram ,Twitter ve hatta Swarm gibi sosyal medyada yaptığımız paylaşımlardan sonra bir ara yazımı da bloğa eklerim deyip sonra bir türlü fırsat bulamıyorum.Ama bu sefer azimliyim,eskisi kadar olamasa da artık sık sık bloğumu da güncellemeye çalışacağım. 

Geçen seneki Pril'in izmirli Hamarat Hanımlarla gerçekleştirdiği etkinliği ayrıntısıyla sizlerle paylaşmıştım.Bu sene Pril yine bizleri unutmadı ve dünya şekeri Açelya Akkoyun'la bir kez daha sohbet edip yarışma imkanı bulduk. 


Etkinliğimiz 4 Ekim 2015 Pazar Günü Forum Bornova'daki Midpoint'de gerçekleşti.Güzel bir sohbet ve yemeğin ardından Prille ilgili en son yenilikleri öğrendik ve Ekibin birbirinden tatlı ve şık bayanlarıyla bol bol fotoğraf çekildik.
Açelya Hanımın hafızasına hayran kaldım.O kadar şehire gidip 100lerce insanla tanışmasına rağmen beni ve ablamı hemen hatırladı.Hatta saçımın rengini değiştirmiş olmamı bile farketti.En hamarat kim yarışmasında geçen sene ablama yenildiğimi bile hatırladı.Bu sene rövanş yapacaktık ama ablam da bende farklı kişilerle yarışıp kazandık. 
Bu güzel günden karelerle sizleri başbaşa bırakıyorum şimdi..Geçen seneki etkinliğimizi merak edip bir göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. :)Basın Bültenine Göz atmak ister misiniz?
Pril, Türkiye’nin hamarat hanımlarını arıyor. Açelya Akkoyun şehrinize geliyor...

Temizlikte üstün performans gücüne sahip Pril, Türkiye’nin hamarat hanımlarını arıyor. Türkiye’yi il il gezen ünlü marka; Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Kayseri ve Trabzon’un aralarında olduğu, ülkemizin değişik bölgelerinden belirlenen 7 farklı şehre konuk oluyor. Pril, ziyaret ettiği şehirlerde birbirinden güzel sürprizler ve keyifli etkinlikler yapıyor. Aynı zamanda marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte bu şehirlerde hanımlarla buluşan Pril, gerçekleştirdiği keyifli yarışmalar ile o şehrin en hamarat hanımlarını belirliyor. Pril daha sonra hamarat hanımları İstanbul’da buluşturacak ve içlerinden birine beyaz eşya seti hediye edecek. Hanımlar, bu heyecanlı serüveni, (@PrilTurkiye) resmi Instagram hesabından da takip edebiliyor.

Yılların uzman gücü Pril’den çok özel yarışma! Paylaş, kazan, sürpriz hediyeleri kaçırma…

Bulaşıkta temizliğin köklü ve yenilikçi ismi Pril, @PrilTurkiye resmi Instagram hesabın üzerinden de ödüllü bir yarışma gerçekleştiriyor. @PrilTurkiye Instagram hesabını takip edip, fotoğrafını #enhamaratbenim Hashtag’i ile @PrilTurkiye’yi mentionlayarak paylaşanlar, Pril’den sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel; Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 50.000 çalışanı bulunan Henkel, 2014 mali yılında 16 milyar 400 milyon Euro’luk satış ve 2,6 milyar Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır.

Hande Ardane

Tel: +90 216 579 40 00 - 4276

Faks: +90 216 579 40 92

hande.ardane@henkel.com

Türk Henkel A.Ş.


Müge AKAY

Müşteri Direktörü

Med Partners Halkla İlişkiler

Tel: (0216) 577 41 41

mt@medpartnersreklam.com

2 yorum:

Özay Tuğral dedi ki...

Çok güzel bir etkinlikti.

Hüzün Sarisi dedi ki...

Oldukça eğlenceli geçmiş görünüyor. Yarışmanın içeriğini bilmiyorum ama hem sizi hem ablanızı tebrik ediyorum
Sevgiler