Çarşamba, Haziran 18, 2014

ACELYA AKKOYUN ILE IZMIR BLOGGER ETKINLIGIÇook uzun zaman oldu sanırım sizlerle yazılarımı paylaşamayalı.Ama sırada öyle çok yazı birikti ki hangisinden başlıyayım bir türlü karar veremediğimden dolayı cesaret edip laptopumun başına oturamadım.Kafamda hepsini bir güzel yazdım aslında da burdaki satırlara dökemedim bir türlü.Ee artık tembelliği bırakıp yazılarıma arada sırada da olsa geri dönmek zamanı sanırım.İlk olarak sizlere geçen haftalarda gerçekleşen çok güzel ve çok eğlenceli bir etkinlikten bahsetmek istiyorum.Açelya Akkoyun'la tanışma hatta sohbet etme imkanı da bulduğumuz Pril Etkinliği.Prilin Açelya Akkoyunlu ile birlikte İzmirli Blog Yazarlarıyla gerçekleştirdiği etkinlik için Alsancak Midpoint'e davet edildik.Oldukça keyifli geçen yemek sohbet ve fotoğraf paylaşımlarının ardından Buca şirinyer Pazarına gidip Açelya Hanımla birlikte bulaşık yıkadık :)) Öncelikle bizleri davet eden Müge Akay ile Ünzile Kaçmaz Hanıma ve med partners'e çok teşekkür ederiz.


Etkinliğin detaylarına kısaca değinmek gerekirse bizi Midpointe gittiğimiz zaman o gülen güzel yüzüyle Ünzile Hanım karşıladı.Masada yerimiz alıp diğer Blogger arkadaşların aramıza katılmasını bekledik.Birçok yeni arkadaşla da tanıştık o gün ve bol bol fotoğraf çekildil.
Genelde bu tür eglenceli etkinlikler hep Istanbul'da gerçekleşiyor ve biz anca uzaktan izlemekle yetiniyorduk.Bu yüzden daveti alınca çok sevindirik olduk.İzmir'deki müdavimlerini de unutmadığı için Prile ayrıca teşekkür etmek istiyorum burdan :)

Açelya Hanımın güler yüzü sempatikliği ve samimiliği bizi o kadar etkiledi ki Pril'i reklam yüzünü seçerken verdiği bu isabetli karardan dolayı kutluyorum.O kadar neşeli ve güzel bir gün geçirdik ki kelimelerle anlatmak imkansız sanırım.en iyisi resimlerle anlatmayı deneyeyim ben.
Prilin bulaşık yıkama yarışması oldukça renkli geçti.
Istanbul'da yapılan yarışmada en hamarat İzmir'den arkadaşımız Fatma Damyan oldu.
Teşekkurler pril...
Bu konuyla ilgili Basın bültenini okumak isterseniz:
İzmirli blogger’lar, Pril’in marka yüzü Açelya Akkoyun’la buluştu. 

İzmir’in en ünlü ve en çok takip edilen blogger’ları, bulaşık denilince aklımıza gelen ilk marka olan Pril ve onun sevilen marka yüzü Açelya Akkoyun’la bir araya geldi. İzmir’imizin tanınan mekanlarından Alsancak’taki Midpoint’te gerçekleşen etkinlikte, Açelya Akkoyun ile sohbet eden tüm blogger’lar keyifli vakit geçirdi.

Türkiye’nin en hamarat hanımını seçmek üzere farklı şehirlerde hanımlarla buluşan Pril, bu kez İzmir’deydi. Bulaşıkta değişmeyen tercihimiz Pril, İzmirli blogger’ları da unutmadı. İzmirli blogger’lar, 4 Haziran 2014 Çarşamba günü gerçekleşen yemekte Pril’in marka yüzü Açelya Akkoyun ile buluşma fırsatı yakaladı. İzmir’imizin en ünlü lezzet duraklarından Midpoint’te gerçekleşen etkinlikle blogger’lar Açelya Akkoyun ile sohbet ederek onu daha yakından tanıdı. Açelya Akkoyun; samimi yaklaşımı, sıcak ve keyifli sohbeti ile yemeğe katılan tüm blogger’ları etkilemeyi başardı. Yemeğin ardından yine Açelya Akkoyun ile birlikte Pril’in “Türkiye’nin En Hamarat Hanımı” İzmir seçmelerini yaptığı aracını ziyaret etmek üzere Şirinyer Pazarı’na geçildi. Blogger’lar burada da İstanbul’daki büyük finalde yarışmak üzere en çok bulaşığı, en kısa sürede yıkamak için yarışan hanımların mücadelesine tanık oldu. Yarışmada rekabet, heyecan ve bol eğlence vardı. Gün boyu devam eden etkinlik, İzmir’in en hamarat hanımının seçilmesi ile son buldu.

Pril’in yeni formülü çok güçlü…

Pril’in yağ lekelerine ve kurumuş kirlere karşı etkili ve mükemmel temizlik yaratan yeni formülü, bulaşıkta bir dönüm noktası yaratıyor. Benzersiz enzim teknolojisi yağları çözüyor, kurumuş kirleri söküp atıyor. Pril ile bulaşıklar ışıl ışıl parlıyor. Pril, Türkiye’de ilk ve tek enzim teknolojisi ile diğer deterjanların çıkaramadığı lekelerle kolayca başa çıkıyor. Pril’in yeni formülündeki aktif maddeler ve özel enzimlerin verdiği yoğun temizleme gücü inatçı lekeleri, yanmış yemek ve kurumuş nişasta kalıntılarını söküp atıyor. Aktif maddeler, lekeli yüzeye yapışıyor ve temas sağladığı kirleri söküyor. Enzimler ise kurumuş nişastalı yüzeylere yapışarak kalıntıları çözüyor ve kolayca çıkmalarını sağlıyor. Böylece Pril ile elde bulaşık yıkarken mükemmel temizlik için ovalamaya ve fazla güç harcamaya da gerek kalmıyor.


Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel, Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, 2013 mali yılında 16 milyar 400 milyon Euro’luk satış ve 2,5 milyar Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır.

Hande Ardane
Tel: +90 216 579 40 00 - 4276
Faks: +90 216 579 40 92       

Türk Henkel A.Ş.


Müge AKAY                                                    
Müşteri Direktörü                                                         
Med Partners Halkla İlişkiler                             
Tel: (0216) 577 41 41                                       
mt@medpartnersreklam.com

3 yorum:

OZAY dedi ki...

Çok güzel bir etkinlikti .Ayrıca seninle ikimizin yarişmasıda pek eğlenceliydi...

Şeniz Akgündüz dedi ki...

Hoş geldin Hülyacığım. Pril etkinliğiniz güzel geçmiş.
Sevgiler

seolara dedi ki...

Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
çay makinesi